top of page
macroakademifav.jpg

Macro 

Finansal 

Danışmanlık

Hizmetleri

Amacımız

Macro Akademi Finansal Danışmanlık Hizmetleri Temel Olarak Sizin Kendi İşinize Odaklanmanızı ve İşinizi Yaparken Finansal ve Mali Yönetimi Bizim Desteğimizle Kurgulayıp İşinizin Rutini Haline Getirmeniz Maksatlıdır.

Metotlarımız

Macro Finansal Danışmanlık Hizmetleri Kurumsal müşterilerinin finansal, staratejik ve operasyonel alanlarında gelişmesi ve hedeflerini gerçekleştirmesine yönelik hizmet sağlamakta ve yol göstermektedir.

 

Bu alanda gösterdiği başlıca hizmetler: mevcut durum analizi hazırlanması, firmaların potansiyellerinin ve güçlü yönlerinin belirlenmesi, finansal çıkmazlar için etkin çözümlerin bulunması, yatırımların doğru finansmanı, finansal esneklik ve gücün yakalanması doğrultusundadır.

 

Aşağıdaki hizmetlerimizden biri mutlaka ihtiyaçlarınıza gerçek karşılık verecektir.

Hizmetlerimiz

1.Finansal Durum Analizi

İşletmelerin finansal tabloları baz alınarak yapılan kapsamlı analiz ve raporlamalar neticesinde şirketlerin karşı karşıya oldukları potansiyel sorunların önceden belirlenmesi ve “erken teşhis”  sisteminin devreye alınması olarak özetlenebilecek bu süreç işletmeleri beklenmeyen birçok iç dış tehditten koruması amaçlanmaktadır.

bottom of page